Побита в поїзді киянка і журналістка телекналу "Інтер" Анастасія Лугова публікує в Instagram хроніки своєї реабілітації. 6 серпня - вже п'ятий день з моменту дикої події. 1 серпня в купе поїзда "Київ-Маріуполь", де їхала Анастасія зі своїм семирічним сином, увірвався невідомий чоловік і почав бити жінку і намагатися її згвалтувати. Дивом, Анастасії вдалося втекти.

Жертва неадеквата опублікувала свіжий пост у своєму мікроблозі, де розповіла, як себе почуває і як зараз її син — маленький Захарчик, якому довелося стати свідком цієї жахливої сцени.

View this post on Instagram

День #5 Больно спать с этой штукой на шее: она поджимает во сне челюсть. Но сейчас я хочу написать не обо мне. Вы все у меня спрашиваете, как сын. Я сейчас стараюсь уберечь его, чтоб он не смотрел новости ни в коем случае, и чтоб его фото по минимуму попали в сми. Ведь я не знаю, как в дальнейшем это повлияет на его общение с ровесниками и т.д. Захарчик ходит к психологу. У него нанесена большая психологическая травма. Он боится оставаться один. Говорит, что страшилки по телевизору не страшны, а страшны ему дяди. Меня он пока тоже боится. Я звоню ему, но без видео. Детки воспринимают всё визуально и он не может привыкнуть, что его мама выглядит так((( Я тоже не хочу, чтоб он меня запомнил такой, но и он сам против этого. Психолог сказала, что это естественная реакция после происшедшего. Сын так повзрослел за эти несколько дней! Нужно работать над тем, чтоб он себя не винил. Говорит: это я виноват, что не спас тебя😭, что не проснулся раньше. Мы с ним разговариваем. И Вова , и бабушки с дедушками, и сестра моя. Рассуждения и размышления на эту тему могут длится долго. Он задаёт вопросы, старается понять. Но до сих пор ему не понятно, почему дядя бил маму и был голый😭 Как бы я хотела сейчас в обнимку с ним лежать и слышать каждое утро: «доброе утро, мамочка!» и с разбегу прыгает мне в объятья. Это наше личное, раньше об этом не писала. Но мне так сейчас этого не хватает!!! Спасибо вам всем за поддержку! Спасибо, что со мной! Вместе - мы сила!

A post shared by Анастасія Лугова (@nastyalugova) on

Популярні новини зараз

Пономарьов показав свою волохату подругу: чимось схожі один на одного

У Києві помер легендарний актор, якого плутали зі священиком: "Світла людина"

Львів'яни начхали на карантин вихідного дня кілометровими чергами: "А потім Садовий винен"

Біллі Айліш розповіла, як взяла у рот у 15 років: "Помістився повністю"

Показати ще

"Ви всі У мене питаєте, як син. Я зараз намагаюся вберегти його, щоб він не дивився новини ні в якому разі, і щоб його фото по мінімуму потрапили в ЗМІ. Адже я не знаю, як надалі це вплине на його спілкування з однолітками і т. д.
Захарчик ходить до психолога. Йому нанесена велика психологічна травма. Він боїться залишатися один. Каже, що страшилки по телевізору не страшні, а страшні йому дядька", — написала Лугова.

Вона додала, що син поки боїться навіть самої мами — не може звикнути до того, як вона виглядає. Розмовляють без відеозв'язку. Дитина ходить до психолога-працюють над почуттям провини. Каже ," Це я винен, що не врятував тебе".

"Як би я хотіла зараз в обнімку з ним лежати і чути щоранку:" Доброго ранку, мамочка!"і з розбігу стрибає мені в обійми. Це наше особисте, раніше про це не писала. Але мені так зараз цього не вистачає!!!”

У коментарях Анастасію підтримали не тільки звичайні люди, а й медійні особистості. Наприклад, Леся Нікітюк написала " Тримайся, дорогенька! Я з тобою". А зірка серіалу "кріпосна" Наталія Денисенко написала: "Тримайся! Захар умничка! Треба говорити йому, що він допоміг".

Нагадавши: "Зняв штани і дістав ГОСПОДАРСТВО", - провідники поїздів розповіли свої історії про сексуальні домагання.

Раніше портал " Знай.ІА " писав про те, що У Запоріжжі діти догралися до страшних опіків-злякалися навіть медики

Також портал " Знай.ІА " писав, що Під Запоріжжям трагічно загинула компанія друзів-їхали на море і розбилися вщент.

Також портал " Знай.ІА " писав, що У Львові мажор на Mercedes зніс жінку на зебрі-відлетіла на узбіччя, медики примчали за Холодним тілом