В Україні переглядають умови надання субсидій для сплати комунальних послуг. Імовірно, метою більш прискіпливого вивчення доходів є економія державних коштів, тож тепер субсидію зможе отримати менша кількість громадян.

Джерело: постанова Кабінету міністрів України №632 від 22 липня 2020 року.

У документі прописані нові умови і нюанси виплати державної соціальної допомоги. Завдяки внесенню в критерії підрахунку сукупного доходу сім'ї нових пунктів, цей самий дохід буде значно збільшений. А це означає, що багато хто з тих, хто раніше отримував субсидії від держави, більше не зможе на них розраховувати.

оформлення субсидій, скріншот із відео
оформлення субсидій, скріншот із відео

Популярні новини зараз

Українських школярів годують рекламою під соусом "української мови" - батьки вибухнули від обурень

Мати 13 дітей наклала на себе руки: її вважали взірцем сімейного щастя

Нові ціни на картоплю змусять українців зненавидіти пюре: "Майже в півтора рази"

62-річна мама Дана Балана влаштувала "битву купальників" з Тіною Кароль: хто на вашу №1?

Показати ще

Так, згідно з новою постановою Кабміну, в середньомісячний дохід сім'ї враховуватимуться зарплата після сплати податків; стипендія; допомога по безробіттю; всі соціальні виплати, в т.ч. і субсидія; грошові перекази з-за кордону; всі інші доходи, про які відомо податкову службу і які оприлюднені одержувачем в декларації про доходи; доходи від продажу молока та продукції тваринництва з приватних домогосподарств - 30% від виторгу; пенсія і довічні виплати для суддів у відставці; грошове забезпечення військовослужбовців; для ФОПів на I групі до сукупного доходу враховувати мінімальну зарплату, на II групі - дві мінімалки, а на третій - три.

Нагадавши, Мінсоцполітики представило проект матеріальної допомоги: пенсії, виплати по безробіттю і на дітей.

Також портал Знай.uа писав, як пенсіонерам прожити на 2700 гривень на місяць: у Мінсоцполітики дали відповідь.