Про роботу Національної поліції в Україні вже легенди ходять. Вони " прославилися "ще з самого початку реформи, коли почали масово" бити " закуплені для них автомобілі Toyota Prius. З роками репутація поліцейських опускалася все нижче і нижче. Люди заявляли про безпідставні претензії з боку правоохоронців, затримання без причини, і навіть про "кришування" бізнесу. Однак в Одесі копи перевершили самі себе. Вони примудрилися побитися з підлітками.

Опубліковано відео, на якому поліцейські з'ясовують стосунки з неповнолітніми. Копи вирішили перевірити підлітків на предмет наявності у них холодної зброї. Однак і самі хлопці виявилися хитрими. У одного з них виявилася камера, і він вступив в перепалку з поліцейськими. Причому підліток особливої поваги до правоохоронців не виявляв.

Поліцейські такого фамільярного ставлення не стерпіли, і почалася бійка. Причому Підлітки дали копам цілком гідну відсіч. Очевидно, цей же хлопець і залив в інтернет відео конфлікту з поліцейськими. У будь-якому випадку копи повели себе абсолютно негідно. З цієї нагоди має бути ініційовано розслідування.

Популярні новини зараз

У Києві "старики-розбійники" розгромили припарковане авто - "Дожили до сивих шмарклів!"

МОЗ встановило нові правила карантину в Україні - жодних закритих шкіл

Прикутий до ліжка Моїсеєв став повним жебраком - друзі забули, концертів немає: що чекає на "голубую луну"

Колишня дружина Віктора Павлика зірвалася на 40-ий день після смерті сина: "Я в порожнечі"

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що на Хмельниччині молодий хлопець забив до смерті жінку і залишив помирати.

Також Знай повідомляв, що в Росії підліток, який зарізав школярку залишився на волі.

Нещодавно Знай передавав, що в Харкові медики повернули з того світу потонулу людину