На сьогоднішній день максимальний розмір допомоги по безробіттю в Україні становить 8408 гривень, що дорівнює чотирьом прожитковим мінімумам для працездатних осіб.

Читайте Знай в Google News!

Про це повідомляє пресслужба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. 

"Розмір допомоги по безробіттю розраховується для кожної людини індивідуально. Він визначається в залежності від страхового стажу людини та її заробітної плати. Допомога по безробіттю виплачується в залежності від тривалості безробіття у відсотках до певного розміру. Максимальний розмір допомоги по безробіттю зараз становить 8408 гривень", - розповіли у відомстві.

Гривні
Гривні

Популярні новини зараз

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Під Львовом троє чоловіків скоїли звіряче вбивство – рушниці в руках і трупи в багажнику

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

При цьому розмір мінімальної виплати допомоги по безробіттю, яка виплачується застрахованим особам залежно від страхового стажу та заробітної плати, становить 1800 гривень. Особам, виплати яким призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати – 1000 гривень (на період дії карантину плюс 30 календарних днів після його закінчення).

"Загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 360 календарних днів, а для осіб передпенсійного віку – 720 календарних днів", - вказується в повідомленні. 

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, в Україні переглядають умови надання субсидій для оплати комунальних послуг.

Як повідомляв портал Знай.uа, з 1 липня 2020 року почали діяти нові умови призначення виплат на дітей одиноким матерям, що викликало хвилю обурень.

Також портал Знай.uа писав, що у ПФУ зробили важливу заяву з приводу "другої черги" пенсіонерів.