Анастасія Лугова продовжує відновлюватися після скандального побиття, яке сталося 1 серпня. Сьогодні, 25 серпня, вона виклала в Instagram чергову фотографію. На фото чітко видно, що сліди побоїв ще зовсім не пройшли, і виглядає Лугова поки зовсім недобре. Видно синці і синці, які до кінця так і не пройшли.

View this post on Instagram

День #25 Правая сторона более опухлая, но левая зеленее. Щека полностью зелено-салатовая. Папа предложил забрать меня с Киева на несколько дней. Природа, спокойствие, гамак, свежий воздух и столько любящих сердец вокруг!!! Я все это время переживала за родителей, ведь я бы ни за что на свете не хотела бы быть на их месте! Я даже не представляю и, если честно, не хочу представлять, что они чувствуют, что они пережили. Как начинаю думать, становиться так плохо. Будучи мамой, я понимаю, как сильно любит материнское сердце и мне так больно, что я причинила сколько боли сердцам родных! Я понимаю, что я не виновата, но вот это чувство вины.... Видела как плачет папа... Когда приехал, зашёл в палату, голос дребезжал, но держался. На следующий день ему позвонили родственники, он все рассказывал и тут, видимо, вопросы попали в сердце, попали в «больное». Папа договорил, положил трубку и начал быстро выходить из палаты. Моя сестра выбежала за ним, она тоже впервые видела, как плачет папа. Берегите родителей! Позвоните им прямо сейчас, ведь если они ещё живы, можно сказать, как сильно их любите, извинится, простить и пустить их в своё сердце, если ранее оно было для них закрыто! #немовчипронасилля #стопнасилля #стопнасилие

A post shared by Анастасія Лугова (@nastyalugova) on

"Права сторона більш опухла, але ліва зеленіша. Щока повністю зелено-салатова.",- прокоментувала свій стан Анастасія. Також вона зазначила, що її батько запропонував забрати її з Києва на кілька днів, щоб побути наодинці з природою і найріднішими людьми. “Я весь цей час переживала за батьків, адже я б ні за що на світі не хотіла б бути на їхньому місці!", заявила Лугова.

Популярні новини зараз

Катерина Кухар з "Танців з зірками" застигла в обіймах бородатого маестро: "Заглядаєш в душу..."

Гросу зізналася, чому так довго приховувала кохання з Полянським: "Люди одразу помічають"

Останки рідного чоловіка Лободи були знайдені через 80 років: "У нас був шок"

"Холостяк" Заливако випадково засвітив, що під спідницею у Анни Богдан: "Опча"

Показати ще

Анастасія розповіла, що ставши мамою, вона розуміє, що відчуває материнське серце в цей момент. Вона зізналася, що зараз страждає від почуття провини перед батьками, хоча розуміє, що вона насправді ні в чому не винна. "Бережіть батьків! Зателефонуйте їм прямо зараз, адже якщо вони ще живі, можна сказати, як сильно їх любите, вибачиться, пробачити і пустити їх в своє серце, якщо раніше воно було для них закрито!",- закінчила пост Анастасія.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадавши, За побиту в поїзді Анастасію Лугову заступилися знаменитості - їх любить вся Україна.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Побита в поїзді Українка досі в лікарні:"боляче, коли на тебе дивляться з жалістю".

Також "Знай.uа" писав, "Не мовчи": потерпіла від насильства в поїзді Анастасія Лугова зробила перший крок до подолання проблеми.