Відомий український лікар-педіатр Євген Комаровський замість рекомендацій по здоров'ю вирішив поділитися з українцями цікавими фактами про улюблені мультфільми. Про це він розповів у новій публікації в Instagram.

Читайте Знай в Google News!

" з кого ж змалювали Фрекен Бок, Їжачка в тумані та інших персонажів? Фрекен Бок-це... Фаїна Раневська! Завдяки її голосу і рисам персонаж став іронічним, і навіть сентиментальним, несхожим на свою оригінальну версію. До речі, спочатку художники взяли її риси для візуального образу. А потім вдалося умовити велику актрису на озвучування "домомучительки". Спеціально для уважних батьків, в мультфільмі є пара загадок. Це відсилання до фільму "Весна", де грала Раневська. Деякі фрази Фрекен Бок саме звідти. Адже Мультфільми діти зазвичай дивляться з дорослими, і режисери намагаються зробити картину цікавою і для них", - стверджує Комаровський.

Доктор таким чином вирішив показати уривок зі статті психолога надії Железняк, яка є автором книги "Культтерапія".

"Юрій Норштейн зняв" Їжачка в тумані " в 1975 році. В цей же час великий режисер працював з Людмилою Петрушевською над сценарієм "Казки казок". Є версія, що улюблений їжачок змальований саме з неї! ДО РЕЧІ, Петрушевська послужила для Норштейна прообразом Чаплі у філософському мультфільмі "Журавель і чапля"", - пише лікар.

Популярні новини зараз

Коханка Тарзана Шульженко при всіх висміяла чоловіка Корольової: "Навіть якщо роздягнуся догола"

Українців чекає аномальна осінь, синоптики б'ють на сполох - сніг і " бабине літо"

Наталя Могилевська в стильній сукні не змогла приховати радості, українці помітили не тільки посмішку

Сусіди Алли Пугачової висловилися про зіркове подружжя: "Дурні і п'яниці!"

Показати ще

View this post on Instagram

С кого же срисовали Фрекен Бок, Ежика в тумане и других персонажей?⁣ ⠀⁣ 1️⃣ Фрекен Бок - это... Фаина Раневская! Благодаря ее голосу и чертам персонаж стал ироничным, и даже сентиментальным, непохожим на свою оригинальную версию. Кстати, вначале художники взяли ее черты для визуального образа. А потом удалось уговорить великую актрису на озвучивание «домомучительницы».⁣ ⠀⁣ Специально для внимательных родителей, в мультфильме есть пара загадок. Это отсылки к фильму «Весна», где играла Раневская. Некоторые фразы Фрекен Бок именно оттуда. Ведь мультфильмы дети обычно смотрят со взрослыми, и режиссёры стараются сделать картину интересной и для них.⁣ ⠀⁣ А вот одно выражение Раневская принципиально отказалась говорить, ведь однажды уже записала его в кино, и повторяться не хотела. Имитировала ее голос в этой фразе Раиса Фричинская. Чем не повод пересмотреть знакомый мультфильм?⁣ ⠀⁣ 2️⃣ Мультфильм «Голубой щенок» создан в удивительной технике! Режиссер Ефим Гамбург рисовал... разноцветными пятнами туши. Поэтому персонажи легко исчезали на манер Чеширского кота и меняли формы.⁣ ⠀⁣ Посмотрите хорошенько на главного героя - в щенке легко угадать фигуру… Чарли Чаплина! Озвучивала его неподражаемая Алиса Фрейндлих.⁣ ⠀⁣ А на кого же похож кот? Сторонники поиска тайных отсылок считают… на Фредди Меркьюри! Мол и пластика его, и знаменитый костюм в ромбик. На самом же деле, его визуальным прототипом был скорее Андрей Мировнов, он же его и озвучивал.⁣ ⠀⁣ 3️⃣ Юрий Норштейн снял «Ежика в тумане» в 1975 году. В это же время великий режиссер работал с Людмилой Петрушевской над сценарием «Сказки сказок». Есть версия, что любимый Ёжик срисован именно с неё! Кстати, Петрушевская послужила для Норштейна прообразом Цапли в философском мультфильме «Журавль и цапля» .⁣ ⠀⁣ Автор статьи: психолог, автор книги «Культтерапия» Надежда Железняк @iron_nerves.⁣ ⠀⁣ А у вас какие любимые мультфильмы из детства?⁣ ⠀⁣ #докторкомаровский #интересное #персонажи #чаплин #раневская #миронов #мультфильм #прообраз

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадавши, Комаровський порадив викладачам дієві способи профілактики Covid-19.

Як повідомляв Знай. ua, Комаровський розклав по поличках, як привчити дитину до самостійності.

Також Знай. ua писав, що доктор Комаровський назвав 11 способів привчити дитину до фізичної активності.