Відомий астролог Павло Глоба дав поради на сьогодні, 14 вересня, для всіх Знаків Зодіаку. "Управляти природою можна, лише підкоряючись їй. (Френсіс Бекон)", дав настанову астролог. У цей день він радить більше відпочивати і не витрачати енергію даремно. Відповідний допис з'явився на сторінці Астрологічний інститут Павла Глоби в Іnstagram.

Читайте Знай в Google News!

За словами Павла Глоби сьогодні, 14 вересня, у день присвячений землі добре займатися заготівлею трав, більше відпочивати і не витрачати енергію даремно. Астролог закликав, не планувати нічого важливого на цей день. Натомість варто наводити порядок в будинку і офісі, завершувати раніше розпочаті справи.

Гороскоп, скріншот: YouTube
Гороскоп, скріншот: YouTube

Павло Глоба попередив, що хвороба, яка виникла в цей день, має помилкові симптоми, тому може стати хронічною. Ймовірні загострення гіпертонії, тому сьогодні бережіть серце.

В цей день спостерігали за рослинами, а по зірваних сьогодні квітах перевіряли свою життєву силу. Павло Глоба також нагадує про особливі знаки 14 вересня. Наприклад, якщо вас гукнули - знак допомоги ангела-хранителя. Порвалося взуття - до втрати захисту. Розбилося дзеркало - до розорення. Знайти дрібні гроші - до добробуту і удачі.

Щодо сновидінь, то віщими сьогодні є тільки кошмарні і конкретні сни, які приснилися на сході сонця. З продуктів корисними будуть хлібобулочні вироби з прісного тіста. На заході добре пом'янути своїх предків, випивши сухого червоного вина.

Сьогодні, 14 вересня, сприятливі чорний, темно-синій і коричневий кольори. Водночас відмовтеся від жовтих, червоних і помаранчевих тонів.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

View this post on Instagram

Управлять природой можно, лишь подчиняясь ей. (Фрэнсис Бэкон) 14 сентября 💌 В день посвященный земле хорошо заниматься заготовкой трав, больше отдыхать и не тратить энергию зря. Не планируйте ничего важного на этот день. Наводите порядок в доме и офисе, завершайте ранее начатые дела. 🚑 Болезнь, возникшая в этот день, имеет ложные симптомы, поэтому может стать хронической. Вероятны обострения гепертонии, берегите сердце. 🍀 В этот день наблюдали за растениями: по сорваным сегодня цветам проверяли свою жизненную силу. Если вас окликнули - знак помощи ангела-хранителя. Порвалась обувь - к потере защиты. Разбилось зеркало - к разорению. Найти мелкие деньги - к благополучию и удаче. 🛏 Вещими сегодня являются только кошмарные и конкретные сны, приснившиеся на восходе солнца. 🍽 Полезны хлебобулочные изделия из пресного теста. На закате хорошо помянуть своих предков, выпив сухого красного вина. 👗👠 Благоприятны черный, темно-синий и коричневый цвета. Откажитесь от желтых, красных и оранжевых тонов. #ПавелГлоба #АстрологическийИнститутПавлаГлобы #Institut_Pavla_Globy #астрология #институтастрологии #астрологмосква #гороскоп #школаастрологии #обучениеастрологии #астролог #самопознание #школаглобы #авестийскаяшколаастрологии #авестийскаяастрология #астропрогноз #сентябрь2020 #астрологияонлайн #сонник #прогнознакаждыйдень

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, грайливий настрій у Левів, яскравий день для Дів: гороскоп на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тельці додадуть барв, Терези піддадуться почуттям — любовний гороскоп на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку

Також "Знай.ua" писав, що таро гороскоп на жовтень: насичена робота та зміни принесе середина осені