Російський опозиційний лідер Олексій Навальний на своїх сторінках в соціальних мережах опублікував нове звернення, в якому йдеться про досягнення після отруєння "Новачком" і виходу з коми.

Читайте Знай в Google News!

Він заявив, що його відновлення є ясною дорогою, хоч і неблизькою. Навальний вважає сущої нісенітницею спроби самостійно налити собі води, які перетворюються в цілий атракціон, або телефон в руках, що є марним, як камінь.

Адже зовсім недавно він не впізнавав людей і не розумів, як розмовляти. Щодня вранці в палату до Олексія приходив лікар, який пробував разом з опозиціонером написати якесь слово на дошці. І в той же час Навальний розумів, чого від нього вимагає лікар, але не розумів, де брати слова. "Де знайти слово і як зробити так, щоб воно щось означало? Все це було рішуче незрозуміло. Втім, як висловити свій відчай, я теж не знав і тому просто мовчав. І це я ще описую пізній етап, який сам пам'ятаю", - написано в публікації.

Зараз видно результати відновлення, адже зараз Олексій Навальний схожий на хлопця, з тремтячими ногами, йдучи по сходах. Тоді як раніше він просто стояв і дивився.

Популярні новини зараз

Багатоповерхівка впала, накривши завалами десятки людей: є загиблі

Тіна Кароль підкорила TikTok в топі з відвертим декольте: "Красива неймовірно"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" в одному ліфчику блиснула своїми булочками: "Відчайдушна домогосподарка"

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Показати ще

View this post on Instagram

Давайте расскажу, как идёт мое восстановление. Это уже ясная дорога, хоть и неблизкая. Все текущие проблемы вроде того, что телефон в моих руках бесполезен, как камень, а налить себе водички превращается в целый аттракцион, - сущая ерунда. Объясню. Совсем недавно я не узнавал людей и не понимал, как разговаривать. Каждое утро ко мне приходил доктор и говорил: Алексей, я принёс доску, давайте придумаем, какое на ней написать слово. Это приводило меня в отчаяние, потому что хоть я уже и понимал в целом, что хочет доктор, но не понимал, где брать слова. В каком месте головы они возникают? Где найти слово и как сделать так, чтобы оно что-то означало? Все это было решительно непонятно. Впрочем, как выразить своё отчаяние, я тоже не знал и поэтому просто молчал. И это я еще описываю поздний этап, который сам помню. Сейчас я парень, у которого дрожат ноги, когда он идёт по лестнице, но зато он думает: «о, это ж лестница! По ней поднимаются. Пожалуй, надо поискать лифт». А раньше бы просто тупо стоял и смотрел. Так что много проблем ещё предстоит решить, но потрясающие врачи университетской Берлинской клиники «Шарите» решили главную. Они превратили меня из «технически живого человека» в того, кто имеет все шансы снова стать Высшей Формой Существа Современного Общества, - человеком, который умеет быстро листать инстаграм и без размышлений понимает, где ставить лайки.

A post shared by Алексей Навальный (@navalny) on

Опозиційний лідер подякував лікарям університетської берлінської клініки "Шаріте" за вирішення головної проблеми. "Вони перетворили мене з "технічно живої людини" в того, хто має всі шанси знову стати вищою формою істоти сучасного суспільства, - людиною, яка вміє швидко гортати Instagram і без роздумів розуміє, де ставити лайки", — підсумував Навальний.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, під Києвом розшукують школяра в бежевих шортах - "Вийшов з дому ще 1 вересня"

Як повідомляв "Знай.ua", "Коли батько йде в декрет, а дівчина хоче бути військовою", - Зеленська пояснила, що таке рівність.

Знай.ua писав, бабуся принесла на весілля онука вірус: жінка незабаром померла, а невістку зацькували в мережі.