Відповідне рішення суд оголосив на засіданні 24 вересня за позовом екс-нардепа Віктора Чумака.

"Правомочним є висновок про те, що зібраних доказів вчинення злочину недостатньо... Суд дійшов висновку відхилити заяву скаржника і залишити в силі рішення прокурора про закриття справи», - оголосила слідча суддя Катерина широка.

Слідча суддя визнала, що прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури прийняв рішення про закриття справи в повній відповідності з чинним законодавством і після належного аналізу всіх зібраних слідством за 3,5 роки матеріалів.

Прокурор Віталій Пономаренко в ході судового засідання напередодні заявив, що слідству не вдалося встановити доказів скоєння злочину під час прийняття формули «Роттердам+».

Єдиним постраждалим у справі " Роттердам»" вважався Нікопольський завод феросплавів( НЗФ), що належить Ігорю Коломойському.

Популярні новини зараз
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

Нагадаємо, 28 серпня Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила про закриття справи «Роттердам+» через відсутність достовірних і вичерпних доказів провини підозрюваних.

11 серпня фінальна комплексна експертиза СБУ не підтвердила збитків від дії формули " Роттердам»". До цього також жодна державна експертиза, проведена як з ініціативи НАБУ, так і сторони захисту, не підтвердила нанесення збитку.

9 вересня сторона захисту офіційно отримала від САП копію постанови про закриття цієї справи.

Формула "Роттердам»" діяла в 2016-2019 роках для визначення ринкової вартості вугілля при розрахунку прогнозної оптової ціни електроенергії. Формула автоматично припинила дію 1 липня 2019 року з введенням ринку електроенергії, після цього ціна вугілля та електроенергії для промислових споживачів зросла.