Пандемія коронавірусу і необхідність весь час сидіти вдома когось зводить з розуму, а комусь дарує натхнення. Користувачі Мережі виявили електронну книгу з 16 сторінок еротичного змісту, в центрі сюжету якої-пристрасний роман молодої Вченої і.... того самого вірусу. Називається цей "шедевр" сучасної літератури "цілуючи коронавірус", передає TJournal.

"Вона повинна була вилікувати коронавірус... Замість цього вона в нього закохалася", - свідчить анотація до книги, автором якої виступила якась Ем Джей Едвардс.

Згідно з описом на Amazon, вона втратила роботу під час пандемії і написала цю книгу, щоб заплатити за рахунками. У центрі сюжету-доктор Алекса Ашинтонфорд, яка разом з командою вчених намагається розробити вакцину від коронавірусу. Слоган звучить так: "вона повинна була вилікувати коронавірус... Замість цього вона закохалася в нього".

В електронній книзі всього 16 сторінок, і в ній описується секс Алекси з антропоморфною версією коронавірусу. Твір вже встигли розтягнути на цитати.

– можу я запитати... Що ти таке?Він кивнув, граючи шийними м'язами. — Ти... вірус? - Так, - сказав він. - Ти коронавірус? Covid-19? – Да. - Що сталося з доктором Гертічундом? - Я його поглинув

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Ось такими феєричними діалогами сповнений твір. Звичайно, діалоги між вченою і коронавірусом відбуваються в ті моменти, коли вони не віддаються бурхливої і пристрасної любові. Є й інші, не менш яскраві, сцени. Ось, наприклад:

“Алекса відчувала прилив збудження кожен раз, коли вона брала в руки зразок коронавірусу — немов пульсуючий ерегований пеніс, відчайдушно бажаючий вивергнутися на будь-якого, хто до нього доторкнеться.” з книги

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, професор, який передрік пандемію, розповів про синдром covid-стресу.

Як повідомляв Знай.ua, навчання під час пандемії-які заходи вживаються в школах різних країн світу.

Знай.иа писав, у США знайшли першу білку, яка запустила епідемію бубонної чуми.