Про це заявив народний депутат, член фракції «Європейська солідарність» Михайло Бондар, коментуючи скандал довкола корупції в НКРЕКП і звинувачень про тиск з боку народних депутатів.

«Правоохоронні органи повинні об’єктивно розібратись в ситуації. Детально дослідити звинувачення НКРЕКП на адресу депутатів і розслідувати озвучені колегами факти, махінацій та корупцію на енергоринку зі сторони керівництва НКРЕКП», - прокоментував Бондар скандал довкола корупції в енергетичному регуляторі.

Депутат додав, що НКРЕКП заявило про тиск відразу після того, як група народних депутатів оприлюднили факти маніпуляцій і зловживань в керівництві комісії.

«Наскільки відомо з преси, колеги-депутати викрили нові маніпуляції керівництва НКРЕКП в тому числі підозри в корупції. Не пройшло і тижня, як цих депутатів НКРЕКП звинуватила в тиску», - додав нардеп.

Депутат висловив сподівання, що у керівництва НКРЕКП є достатні підстави для гучних звинувачень колег-депутатів в тиску.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Показати ще

«Разом з цими людьми ми вибороли для України закриття злочинного імпорту електроенергії з Росії. Противниками у тій боротьбі були лобісти російської електрики, в тому числі члени НКРЕКП, які публічно схвалювали закупівлю струму у країни-агресора», - підсумував Бондар.

Нагадаємо, на 7 жовтня НАЗК розпочало перевірку голови НКРЕКП Тарасюка через бізнес-інтереси його брата в енергетиці.

Ці факти виявили депутати-члени ТСК. За їх інформацією рідний брат голови НКРЕКП керує компанією «Еф енд Ем Україна», яка під час роботи Тарасюка в НКРЕКП працювала на ринку електроенергії і була контрагентом ряду державних підприємств енергетичного сектору.

Окрім того депутати встановили, що після 2014 року Тарасюк регулярно відвідував Росію, в тому числі прямим залізничним сполученням Київ-Москва влітку 2018 року.