Про це пише у своєму телеграм-каналі Андрій Білецький, назвавши це "Опитування по-преЗедентськи"

Читайте Знай в Google News!

"Зе придумав новий спосіб виправдати свої провали на фронті, ватний курс на здачу українських інтересів та дірку в бюджеті країни. 25 жовтня він анонсував всеукраїнське "опитування" та "5 важливих запитань". Офіційно запитання ще не озвучили. Гадаю, що у простих українців питатимуть про амністію для бойовиків або заборону стріляти у відповідь", - вважає Андрій Білецький.

Також лідер Нацкорпусу нагадує, що подібне опитування не більше, ніж профанація, так як у законодавстві немає жодних передумов проведення такого заходу.

"В українському законодавстві немає юридичних підстав для проведення такого опитування. Відповідно, якщо його результати сфальсифікують (а я впевнений, що так і буде), нікого не покарають. Зате потім під соусом "бажання простих українців" Зе просуватиме антиукраїнські рішення та дії на рівні держави. А Офіс Президента буде махати перед носом результатами цього "опитування". Закон про "референдум" протягнути не вдалося – викручуються, "як уміють", - вважає Андрій Білецький.

Популярні новини зараз
Жахливий сморід та 112 км углиб: вчені знайшли "колодязь Пекла", якого бояться всі місцеві жителі - "Не бачили фільм "Спуск"" Від пекучого красеня не залишилося зі сліду: як через 18 років виглядає циган Міро із серіалу "Кармеліта" Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще

Також Андрій Білецький зауважив, що Національний Корпус офіційно звертається до Зеленського за поясненнями.