На сторінці астрологічного інституту Павла Глоби в соціальній мережі Instagram опублікували прогноз на 19 жовтня. Знавці мови зірок підготували рекомендації, які можуть допомогти планувати сьогоднішній день навіть у найменших дрібницях, таких як вибір кольору одягу.

Читайте Знай в Google News!

"Сприятливо займатися ремонтом, опановувати нове ремесло. Контакти, спілкування, творчі задумки і справи - все сьогодні має бути побудовано на повному взаєморозумінні з оточуючими людьми. Але не слід відправлятися в подорож. Хвороба, що виникла в цей день, може мати спадковий характер", — стверджую астрологи.

Знайшлося місце й для специфічних прикмет. Так, знайти шкіряну або дерев'яну річ - до удачі. Добре, якщо весь день вас супроводжує музика і спів. Порізатися або вколотися - до самотності. Варто звернути увагу й на окремі деталі сновидінь. Наприклад, бачити уві сні продукти, готувати - знак матеріального благополуччя. Зброя і битви - до майбутніх випробувань, хвороб.

Корисною буде їжа, приготована власними руками: пироги, млинці, ватрушки, печиво, пряники. Не рекомендуються вино і м'ясо.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва приспустила штани, щоб стати популярнішою: "З подряпинами"

"Вагітний" животик Тіни Кароль розбурхав українців: "Як сумно"

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

Пиріг з капустою і сиром, скріншот: YouTube
Пиріг з капустою і сиром, скріншот: YouTube

Щодо одягу, сприятливі темно-синій, темно-червоний і темно-вишневий тони. Відмовтеся від жовто-зеленого і всіх отруйних кольорів.

View this post on Instagram

Искусство живо природой откровения, ремесло — освоенной точностью. (Борис Андреев) 19 октября 💌 Благоприятно заниматься ремонтом, овладевать новым ремеслом. Контакты, общение, творческие задумки и дела - все сегодня должно быть построено на полном взаимопонимании с окружающими людьми. Но не следует отправляться в путешествие. 🚑 Болезнь, возникшая в этот день, может иметь наследственный характер. 🍀 Найти кожаную или деревянную вещь - к удаче. Хорошо, если весь день вас сопровождает музыка и пение. Порезаться или уколоться - к одиночеству. 🛏 Обращайте внимание только на конкретные сны. Видеть во сне продукты, готовить - знак материального благополучия. Оружие и сражения - к предстоящим испытаниям, болезням. 🍽 Полезна пища, приготовленная собственными руками: пироги, блины, ватрушки, печенье, пряники. Не рекомендуются вино и мясо. 👗👠 Благоприятны темно-синий, темно-красный и темно-вишневый тона. Откажитесь от желто-зеленого и всех ядовитых цветов.

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Глоба дав застереження для всіх знаків Зодіаку - гарний час для навчання, але небажане для будь-яких сновидінь.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що астролог Глоба попередив знаки Зодіаку про вирішальний день.