На сторінці астрологічного інституту Павла Глоби в соцмережі Instagram опублікували прогноз на сьогодні, 23 жовтня. Дізнайтеся, до чого готується в цей день, від чого краще відмовитися, і що надіти.

Читайте Знай в Google News!

Квіти - це думки природи про кохання. (Беттіна Арнім).

23 жовтня

💌 Сприятливі екологічні програми. День хороший для початку великих і серйозних справ, особливо комерційного характеру. Можна вирушати в поїздки і подорожі.

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

🚑 Сьогодні найбільш уразливі коліна і гомілки, слід зменшити фізичні навантаження на них.

🍀 Якщо на вас падають листя-знак удачі, приємної звістки. Зіпсувалася взуття - до зняття захисту. Перегорає лампочка-попередження про можливу хворобу.

🛏 Сприятливі всі сни, пов'язані з рослинами. Бачити плоди на деревах - до багатства, тварин – до обману, проблем.

🍽 Корисні всі злакові: овес, ячмінь, пшениця, рис. Рекомендуються овочеві соки з м'якоттю. Можна випити хорошого вина.

👗 👠 Сприятливі білі, жовті і золотисті тони. Відмовтеся від темних кольорів, особливо від коричневого.

View this post on Instagram

Цветы – это мысли природы о любви. (Беттина Арним) 23 октября 💌 Благоприятны экологические программы. День хорош для начала больших и серьезных дел, особенно коммерческого характера. Можно отправляться в поездки и путешествия. 🚑 Сегодня наиболее уязвимы колени и голени, следует уменьшить физические нагрузки на них. 🍀 Если на вас падают листья - знак удачи, приятного известия. Испортилась обувь - к снятию защиты. Перегорает лампочка - предупреждение о возможной болезни. 🛏 Благоприятны все сны, связанные с растениями. Видеть плоды на деревьях - к богатству, животных - к обману, проблемам. 🍽 Полезны все злаковые: овес, ячмень, пшеница, рис. Рекомендуются овощные соки с мякотью. Можно выпить хорошего вина. 👗👠 Благоприятны белые, желтые и золотистые тона. Откажитесь от темных цветов, особенно от коричневого.

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Глоба дав застереження для всіх знаків Зодіаку - гарний час для навчання, але небажане для будь-яких сновидінь.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що астролог Глоба попередив знаки Зодіаку про вирішальний день.

Також портал "Знай.ua" писав, що Глоба показав, як зірки вплинуть на всі знаки зодіаку.