Відповідно до класифікації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) в Україні пропонується ввести поняття "особа похилого віку". Український уряд підтримав проєкт закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту літніх людей".

Читайте Знай в Google News!

Про це стало відомо завдяки повідомленню одного з українських видань.

Пенсіонер, фото YouTube
Пенсіонер, фото YouTube

За інформацією журналістів, мова йде про введення класифікації осіб "залежно від вікової періодизації". Зокрема, пропонується "особами похилого віку" вважати громадян, яким виповнилося 60 років.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Відключення світла обіцяють припинити: але радіти будемо недовго Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Залежно від віку, серед осіб похилого віку, пропонується виділити наступні категорії: особи старечого віку - від 75 до 90 років; довгожителі - особи, вік яких становить понад 90 років.

Особами передпенсійного віку пропонується вважати громадян, яким до пенсії залишилося не більше двох років. Зараз особами похилого віку є люди, які досягли пенсійного віку, а також ті, яким до цього віку залишилося не більше 1,5 років.

Варто нагадати нашим читачам, що українці, які недоотримали необхідний трудовий стаж або взагалі ніде ніколи не працювали, отримають однакові пенсії, встановлені на рівні мінімального прожиткового мінімуму. Крім цього, право на пенсійну виплату вони отримують в різному віці. Про це в ефірі "Українського радіо" розповіла Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, подвійне громадянство: що світить українцям з кількома паспортами.

Як повідомляв Знай.uа, українських пенсіонерів "обрадували" новим правилом: "Можна було не працювати".

Знай.uа писав, життя забутого богом українського села показали сумним відео: "Живемо удвох, чекаємо смерті".