У Дніпровському політехнічному університеті стався мовний скандал. Викладач філософії читав лекцію російською, тоді як одна зі студенток просила перейти на державну.

Адже цього вимагає закон, але Валерій Громов відмовився, сказавши: "дві мови – одна нація, а одна мова – це руїни, а не Україна". Це сталося кілька тижнів тому після того, як 18-річна студентка Софія ЛІСКОВСЬКА попросила доктора філософських наук, а також професора кафедри філософії та педагогіки Громова проводити лекції українською. Про це повiдомляє "ТСН".

Читайте Знай в Google News!

У той момент в аудиторії перебувало близько 40 студентів, проте ніхто не відреагував на її зауваження. "Почав пропагувати російський світ, він сказав , що дві мови - це одна нація і що одна – це руїна, а не Україна. Мене обурило і те, що він і російською мовою викладає, адже це державний університет. Та навіть і недержавний. У нас є закон про те, що викладати треба українською мовою", — розповіла Софія Лiсковська.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала волосся на інтимному місці та зізналася в найсміливіших бажаннях

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Тіна Кароль зізналася, як любить тріпати нерви коханому: "Скажи чесно"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще

В університеті відразу створили комісію після скарги студентки, яка повинна була дати оцінку поведінці професора, тому вже через два тижні викладач, який працював там 26 років, написав заяву на звільнення. Перший проректор Дніпровської політехніки Олександр Азюковський заявив, що трудові відносини з викладачем були припинені відповідно до наказу.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, "Мовний булінг" в Одеській школі розлютив Супрун: всіх до відповіді.

Як повідомляв "Знай.ua", "Викинемо за телячу мову": у Слов'янську нардеп влипла у мовний скандал в маршрутці.

Знай.ua писав, донеччанка заговорила українською в маршрутці і ледь втекла, тотальна ненависть: "Життя через вас немає"