В ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" лідер руху Savefop Сергій Доротич вступив у перепалку з депутатом від "Слуги народу" Данилом Гетманцевим. Він публічно звинуватив Гетьманцева в диверсіях і співпраці з Росією.

"Гроші - це життя в Україні. Від грошей залежить, чи будемо ми жити. Що стосується стану мікро-підприємництва в Україні. Влада і олігархат знищують мікробізнес. У тому числі, у вигляді карантинів, корупційних поборів, штрафів, надуманої фіскалізації. І робить це людина, яку я особисто вважаю диверсантом. Він маніпулює, перекручує закони, підставляє президента, народ України, бізнесменів.... Він підставляє довіру", - сказав Доротич.

Доротич також висловив підозру, що Гетьманцев працює на Росію, адже тільки агресору може бути вигідна така дестабілізація економічної ситуації в Україні.

"Не треба нас закривати на карантин. Ми будемо в масках, халатах, але дозвольте нам працювати, тому що ви нам, самозайнятим особам, нічого не даєте" - додав лідер Savefop.

Нагадавши, міністр Степанов заявив про те, що вакцина від коронавірусу може з'явитися вже в березні 2021 року.

Популярні новини зараз
Виплати 4 тисячі євро: як отримати Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" Люксовий "Запорожець" для мажорів: у мережі показали альтернативну версію ЗАЗ-968 Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки
Показати ще

Також Знай писав, що за добу (11.11) зафіксували 11 057 нових випадків.

Нещодавно Знай передавав, що медики розповіли, де можна заразитися коронавірусом.