Колишня патрульна поліцейська Зоя Мельник часто критикує минуле місце роботи через безліч проблем і корупції в Одеській поліції.

Їй приходили дзвінки з погрозами, а потім тривала кампанія з її дискредитації. Зараз Мельник поділилася спостереженням, пов'язаним з операторами 103.

Читайте Знай в Google News!

Кілька років тому жінка сконцентрувалася на боротьбі з домашнім насильством і допомоги дітям, створивши інтерактивну платформу "захист прав дітей" разом із заступником начальника відділу ювенальної превенції в Одеській області Дмитром Ревуном. "Не вперше чую, що оператори 103 відмовляються приймати виклик, якщо дзвонить дитина. Випадки найрізноманітніші, дзвонили і малолітні, і неповнолітні, дзвонили тоді коли допомога потрібна була дорослим і ті не могли зателефонувати", — йдеться в новій публікації Зої.

Вона цікавиться, чим же керуються оператори і чи присутня в їх діях логіка. Мельник задалася питанням, як же о 103 по телефону документи перевіряють. "Я вже мовчу про правові підстави таких відмов, це ж справжнісінька дискримінація", - підсумувала Зоя.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, дівчина-коп викрила шкуродера просто на вулиці, знущався перед дитиною: "Лупив ногою в живіт"

Як повідомляв "Знай.ua", лікарю в українському дитбудинку може зійти з рук збочення 5-річних сиріт: "Чіпав і показував"

Знай.ua писав, сповідь жінки про вітчима-ґвалтівника розриває серце: "Перестала молитися, коли…"