Карантин занапастив плани багатьох українців на це літо. Комусь пощастило трохи більше, комусь трохи менше, адже є люди, які заздалегідь купили путівки на європейські узбережжя! Не вселяє оптимізму і статистика Всесвітньої організації з туризму. За даними відомства, кількість міжнародних туристів може скоротитися від 850 мільйонів до 1 мільярда.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяМожливі варіанти
За напрямами - все традиційно. Головне тут - ваші уподобання. Море і пляж - Південь. Гори і туризм - Захід. До речі, цей напрям завжди користувалося попитом. Але навіть збільшення попиту всередині країни все одно не врятує від великих втрат готельний бізнес на Західній Україні. Адже кордони закриті і більшість іноземців до українських курортів просто не доїде. На це звертають увагу і на морському узбережжі. Наприклад, звикла до іноземців Одеса, очевидно, буде задовольнятися виключно співвітчизниками.
Міністр охорони здоров'я заявив, що транспорт і приміське сполучення, швидше за все, відновлять вже з 22-го травня. Але що з поїздами і автобусами? Тут поки що відповідей немає. Все буде залежати від епідеміологічної ситуації в країні. Але, судячи з інфографіці міністерства інфраструктури, запускати міжобласне сполучення будуть якраз на другому етапі пом'якшення карантину.
В турагенствах і на самих місцях відпочинку розраховують повністю відновити сезон вже до липня. Часто наявність місць у готелях і на курортах дізнаються самі туристи.
Цінова політика?
Найголовніше питання - яка буде вартість. Тут, знову, все залежить від напрямку, куди ви плануєте поїхати відпочити. Захід, як завжди, пропонує велику кількість пропозицій для будь-якого гаманця і переваг відпочинку. Тут і туристичні мекки Львова і "лаунж" гірських готелів в Буковелі. Але чи зможуть вони надати повний спектр послуг - теж поки неясно. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, готелі зможуть повністю працювати вже з 22-го травня, але ресторани, басейни та СПА-центри в них поки під забороною.
Ріелтори прогнозують падіння цін на оренду житла в Одесі на 30-40 відсотків. Якщо ж ви любите не орендувати житло, а жити в готелі, то гарний номер з видом на Чорне море вам обійдеться в 20 тисяч гривень на двох на тиждень.
Набагато дешевше Одеси - невеликі курорти в області, а також на березі Азовського моря. У Генічеську номер на двох вам обійдеться в 750 гривень за добу.
"Сезон цього року плануємо відкрити з середини червня. У червні ціна за номер буде 550 гривень, в липні і серпні – 750 гривень. Такі ж ціни були і в минулому році. Не змінюємо їх, щоб відпочило більше людей", - розповідає власниця бази відпочинку "Вілла Вікторія" в селі Генгирка Генічеського району Наталія Григорчук.
Майже такі ж ціни і в Кирилівці. Тиждень відпочинку на двох з харчуванням, масажем і прекрасним видом з вікна обійдеться в 20 тисяч гривень.
Ціна-якість
І це одна з головних проблем українського туристичного бізнесу. Часто відпочити в Україні коштувати аж ніяк не дешевше, ніж у Туреччині чи Єгипті. Але от якість сервісу відрізняється, при чому дуже сильно.
Обов’язково підпишись на наш канал у
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua"