Скандальний запис телефонної розмови між Петром Порошенком і Володимиром Путіним, оприлюднений на пресконференції народного депутата України Андрія Деркача, миттєво став найобговорюванішою подією серед українців. Гучний діалог прокоментував і головний військовий прокурор України 2014 – 2019 рр, генерал-полковник юстиції запасу, кандидат юридичних наук Анатолій Матіос.

"Розіграна щирість" та непотрібні "корабельні сосни"

В ході діалогу, датованого квітнем 2015 року – а це через 2 місяці після запеклих боїв за Дебальцеве, йшлося про підготовку до мирних переговорів і візит до Києва певного представника тристоронньої контактної групи. При цьому, розмова не мала конфліктного характеру, а більше нагадувала "дружню бесіду", під час якої Порошенко привітав Путіна із 1 травня.

Популярні новини зараз
Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

ПП: Так я горжусь тем, что у меня рейтинг доверия и поддержки не падает.

ВП: Ну, слава Богу. Это очень важно, что бы люди доверяли. Самое главное. Это ключевое.

ПП: Хорошо, Владимир Владимирович. Жму руку. Спасибо большое.

ВП: Обнимаю. До свидания, давайте.

Головний військовий прокурор України 2014 – 2019 рр відреагував на оприлюднений скандальний запис досить саркастично і лаконічно. Як підкреслив Анатолій Матіос, факт появи даної телефонної розмови між Путіним та Порошенко вдало відображають 2 цитати доктора Хауса та відповідні ним зображення:

  • "Всі люди брешуть!"

  • "Якщо можеш розіграти щирість, можеш розіграти все, що завгодно!"

Варто зазначити, що останні кілька тижнів не поступаються за рівнем резонансних "проколів" інших політиків. Розмова голови партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка та голови президентської фракції Давида Арахамії, відома в суспільстві як "корабельна сосна", заява про офіційний дозвіл підробіток для нардепів та викладене Михеїлом Саакашвілі відео бесіди з відомим українським підприємцем Ігорем Гуменним – це лише їх незначна частина.

"У нас не лише свої кадри є, а й підприємницькі з великої букви ГОСПОДАРІ власної справи. Але у державних офісах ні HR, ні headhunters на наших немає. А може і є, але такі успішні і не потрібні? Якщо нам хтось з-закордону диктує, окрім всього, хто нас має вчити реформам, то стає очевидно, що, насправді, відбувається у нашій освіті, медицині, економіці та інших важливих сферах. Для нас у тих "досконалих" іноземців з країн демократії завжди своїх непотрібних "корабельних сосен" та "торпед" вистачає", – наголошує генерал-полковник юстиції запасу Анатолій Матіос.

Анатолій Матіос \\ фото з Facebook політика
Анатолій Матіос \\ фото з Facebook політика

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.