Пленарне засідання Верховної Ради, що відбулося 16 липня, видалося по-справжньому гарячим. Окрім затвердження нового "виборчого" Закону, одними з резонансних подій стало призначення нових голів Нацбанку і Антимонопольного комітету України. Однак, обрані кандидатури на ці посади викликали відверте "Проти" не тільки у чималої кількості нардепів. Двократний "карт-бланш" прокоментував і військовий прокурор України 2014 – 2019 рр, генерал-полковник юстиції запасу, кандидат юридичних наук Анатолій Матіос.

Анатолій Матіос - фото з Фейсбук
Анатолій Матіос - фото з Фейсбук

Для підсилення дипломатичних здібностей та перевтілення на "гільйотину" – обмаль часу

За словами військового прокурора України 2014 – 2019 рр, ці призначення ватро називати не інакше, як "карт-бланш", виданий пану Шевченко та пані Піщанській Президентом і Парламентом.

"Ці дві посади мають надстратегічне значення для нашої економіки, як і у будь-якої країни. Для стабільності і прогнозованості державної монетарної політики, відсутності олігархічної монополії у різних сегментах економіки – тобто для наших з вами кишень. Коли очільниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва закликає нашу владу не втручатися у діяльність НБУ, то їй треба лагідно, але наполегливо закликати – не варто МВФ поза край втручатися у діяльність НБУ. Ми можемо співпрацювати, поважаючи незалежність один одного, без ініціювання, наприклад, обшуків чиїхось домівок", – зазначає Анатолій Матіос.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати
Показати ще

Верховна Рада, нардепи заблокували трибуну та крісло спікера - Знай.ua
Верховна Рада, нардепи заблокували трибуну та крісло спікера - Знай.ua

Як відзначив генерал-полковник юстиції запасу, обом з них треба подолати низку як особистих "удосконалень", так і спланувати гігантський пласт роботи – і часу на це фактично обмаль.

"Якщо пану Шевченко треба підсилити свої переговорно-дипломатичні здібності не тільки з МВФ, то пані Піщанській доведеться стати, якщо не "сокирою", то "секатором" та "гільйотиною" тотальним монополіям декількох українських фінансово-промислових груп та групочок точно. І час пішов – його обмаль! Подивимось, що станеться з цими двома карт-бланшами, які гарант наших прав і свобод видав нині руками українських – не завжди і не всіх притомних – парламентарів", – наголошує Анатолій Матіос.

Верховна Рада, фото Знай.ua
Верховна Рада, фото Знай.ua

Тож про подальший розвиток подій читайте на порталі Знай.ua.