Стало відомо, що на українському ринку ціни на довгоочікувані кавуни будуть йти на спад, проте дана продукція обходиться покупцям дорожче, ніж в середині липня 2019 року, пише EastFruit.

Кавуни, pxhere

Так, з початку липня 2020 року українські фермери знизили ціну на кавуни в середньому на 42%. Прийти до такого рішення довелося під тиском сезонного збільшення пропозиції, у той же час, як попит на внутрішньому ринку та і з боку експортерів на смугасту ягоду залишається досить стриманим. У сформованій ситуації виробники готові вести відвантаження кавуна за ціною 3−5 гривень за кілограм ($0,11−0,18/кг).

Незважаючи на досить різке зниження цін, вартість кавуна в Україні в середньому все ще на 31% вища, ніж за аналогічний минулорічний період.

Згідно з думок операторів ринку, вести продажу за такими цінами фермерам вдається за рахунок досить помітного зниження виробництва кавунів в Україні. До того ж, виробники були змушені пересівати середні та пізні сорти кавунів, оскільки насадження постраждали від граду.

Популярні новини зараз
Хліб, молоко, м'ясо та навіть яйця: в Україну несеться різке подорожчання на важливі продукти Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Кавуни, pxhere

Урожай в поточному сезоні буде нижче, ніж у попередні роки, через вплив погодних умов та пандемії коронавірусу, а ціни на кавуни цього року будуть до 20% вище, ніж у 2019 році.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що в 2020 році ягоди та фрукти стали недозволеною розкішшю. Купити на ринку ті ж яблука або малину обійдеться в 2 рази дорожче, ніж в 2019 році. Це пов'язано з весняними заморозками та негодою, яка буквально знищила весь урожай.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у середині липня ціни на кавуни на українському ринку набагато вищі, ніж у цей же період минулого року.

Також "Знай.ua" писав, що на території Закарпатської області значно підвищилися ціни на різні види товарів, у тому числі на продовольчі. Через це підвищення цін подорожчали також і салатні овочі.