У липні городники вже щосили збирають
Підпишіться на Знай у Google News! Тільки найяскравіші новини!
ПідписатисяПравилами догляду за овочами, про які знає не кожен, ділиться "Ранок.ру". В середині літа ґрунтові огірки потребують частого поливу, а тепличні треба регулярно провітрювати. Поливати овочі потрібно теплою водою. Якщо поливаєте огірки вранці, то краще робити це під корінь, а якщо ввечері – по листю. Важливо, щоб коренева шийка овоча залишалася сухою.
У липні можна підгодовувати огірки калієм і фосфором — це допоможе рослині в боротьбі з хворобами і шкідниками. Розведіть 1 ст. л. нітрофоски у 10 л води. Такий розчин використовують під час першої підгодівлі. Через півтори – два тижні у розчин варто додати 0,5 коров'яку і 1 ст. л. сульфату калію. Третя підгодівля буде в серпні. Як добриво у цей період можна використати молочну сироватку, розведену у воді в пропорції 1:3. Або ж додати в 10 л води 1 ст. л. суперфосфату і 1 ст. л. сірчанокислого калію.
Щоб захистити рослину від хвороб, можна використовувати йод і молоко. Спеціальний розчин складається з 1 частини молока, 8 – 9 частин води і 4 крапель йоду на 1 л суміші. Обприскувати слід приблизно один раз в тиждень. Також відмінно підійдуть перевірені часом препарати – "Споробактерин", "Бактофіт".
Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"
"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"
Нацкорпус в Харкові готується до оборони міста
Jerry Heil розкрила правду про переїзд до Америки та співпрацю з продюсером Полякової Ясинським: "Я Лана Дель Рей"
Для мульчування овочів відмінно підійде трава, яка залишилася після скошування. При розпушуванні ґрунту необхідно дотримуватися граничну обережність. Збирати огірки краще кожні два дні, щоб вони не переростали. При видаленні плода необхідно захоплювати плодоніжку. У жодному разі не можна перевертати батоги при зборі огірків. У серпні важливо видаляти пошкоджене і засохле листя.
Обов’язково підпишись на наш канал у
Нагадаємо,
Як повідомляв портал "Знай.uа", щоб грядка не пустувала —
Також Знай.uа" писав,