В основній сесії ЗНО в 2020 році взяли участь понад 379 тисяч людей. На відмінно її вдалося здати 447 учасникам. Про це повідомило Міністерство освіти і науки України під час прес-брифінгу.

"Кількість осіб, які набрали максимальний тестовий бал і отримали оцінку 200 балів цього року, – 447, це більше на 63%, ніж у минулому. Найбільше "відмінників" з математики – 142 людини. На другому місці – англійську мову, 84. Кількість учасників, які отримали найвищий бал з фізики, – 60, тоді як торік їх було тільки четверо. Крім того, один з учасників – учень звичайної сільської школи – набрав рекордну кількість балів по чотирьох предметів: українська мова та література – 200 балів, математика – 200 балів, англійська мова – 199 балів, фізика – 196 балів. Ми вітаємо всіх відмінників", – повідомив т. в. о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Всі тестування проходили без суттєвих порушень та із встановленням правил епідеміологічної безпеки.

Учасники мали можливість здати тести з 4 предметів, з яких два були обов'язковими, а два – на вибір. Серед обов'язкових українська мова і література та історія України або математика. На вибір учні могли здати біологію, географію, фізику, хімію, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

Популярні новини зараз

Мурат втратив богиню, - Ані Лорак засвітила сексі-тіло в крихітному бікіні

В Росії відкрилися "ворота у потойбічний світ" - майже кілометровий розлом показав неймовірне

Українка поїхала на заробітки в Польщу і стала чужою для сім'ї: "Навіть діти відвернулися"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

"Традиційно найпопулярнішими навчальними предметами стали українська мова та література, історія України та математика. Також у цьому році учасники активно вибирали географію, англійська мова та біологію. Менше зареєстрованих було з фізики, хімії, іспанської, німецької та французької мов", – сказав Шкарлет.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Нагадаємо, в Україні стартувала додаткова сесія ЗНО, опубліковані дати і список предметів.

Як повідомляв Знай. ua, як потрібно здавати ЗНО на 200 балів, розумникам аплодує вся Україна.

Також Знай. ua писав, що навчальний рік 2020, коли почнеться і що говорять у Кабміні.