З пенсій українців можуть відрахувати до 50% від загальної суми: нюанси стягнення

Відрахування з пенсії в Україні здійснюються в установленому законом порядку на підставі судових рішень, ухвал, постанов і вироків, виконавчих написів нотаріусів та інших рішень і постанов. Нюанси стягнень з виплат пояснює "Пенсійний кур'єр" на своїй сторінці у Фейсбуці.

Українські пенсіонери, скріншот: YouTube
Українські пенсіонери, скріншот: YouTube

Як писали культову для українців пісню "Два кольори" і чому УРСР її заборонила

У мережі розповіли історію про знакову для українців пісню "Два кольори". Неймовірна історія її створення. Слова цієї композиції знає величезна кількість українців, однак, історія її написання довгий час була в тіні. Автор Дмитро Павличко накидав текст всього лише за пів години на з'їзді комсомолу, після того, як побачив хустинку з червоними трояндами на плечах у Людмили Молдован.

Популярні новини зараз
ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн "Судний день" буде вже у серпні 2024 року: що значить дата "трьох вісімок" і як її пережити Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Школам дозволили відмовитися від оцінок: які предмети омине вчительський "вирок"

Українські школи можуть відмовитись від 12-бальної шкали оцінювання під час дистанційного навчання. Таку можливість визначено у законі про повну загальну середню освіту. У документі зазначається, що освітні заклади можуть оцінювати учнів за власною шкалою. Однак згодом ця шкала має бути переведена у бали.

Навчання у школах, скріншот: YouTube
Навчання у школах, скріншот: YouTube

Сотні тисяч українців обімліють від нових платіжок – переплата 500 грн

Вже скоро киянам можуть перерахувати платіжки на опалення. Це зачепить близько 300 тисяч споживачів комунальних послуг, повідомляється на сайті АМКУ.

оплата комунальних послуг, скріншот з відео
оплата комунальних послуг, скріншот з відео

Українців змусять "скинутися" по 16 тисяч, щоб закрити дірку в бюджеті

Українці розкритикували бюджет на наступний рік. Повідомляється, що після прийняття бюджету на 2021 рік його стали критикувати як представники опозиції влади, так і економісти.

Порошенко спіймали на зухвалій брехні: танці на мертвих та вигадані штрафи

Блогер Олексій Арестович прокоментував недавні заклики експрезидента Петра Порошенка щодо Донбасу. Свою думку громадський діяч висловив у соцмережі Facebook.

Петро Порошенко в суді, скрін з відео
Петро Порошенко в суді, скрін з відео