На сторінці астрологічного інституту Павла Глоби в соцмережі Instagram опублікували прогноз на сьогодні, 26 вересня. Дізнайтеся, до чого готується в цей день, від чого краще відмовитися і що надіти.

Читайте Знай в Google News!

"Будьте вибірковими в контактах і уважно ставитеся до знаків, які зустрілися вам на шляху. Дружелюбність, доброзичливість, допомога іншим - ключові слова цього дня. День сприятливий для відпочинку і розслаблення, добре ходити в гості і самим приймати гостей.

Хвороба цього дня може бути серйозною і затяжною, поставтеся відповідально до її лікування.

Потрапити під дощ-знак викриття таємниць. Розбити посуд з водою - до грошей. Зіпсувалася взуття-обман, зрада.

Популярні новини зараз

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

Сьогодні - віщі сни. Бачити гриби - до здоров'я і зміцненню майна; рибу – до удачі; птахів – до хорошого звістки. Є ягоди і фрукти – знак хороших знайомств. Плавати уві сні - звільнення від залежності.

Корисні: молочні продукти, соки з м'якоттю, овочеві соки, ягоди, гарбуз. Не рекомендується алкоголь. Сприятливі сіро-зелена і блакитна гами кольорів. Відмовтеся від яскравих кольорів, особливо червоного", - йдеться в повідомленні.

View this post on Instagram

Вылечив подбитое крыло коршуна, становишься ответственным за его когти. (Виктор Мари Гюго) 26 сентября 💌 Будьте избирательными в контактах и внимательно относитесь к знакам, встретившимся вам на пути. Дружелюбие, благожелательность, помощь другим - ключевые слова этого дня. День благоприятен для отдыха и расслабления, хорошо ходить в гости и самим принимать гостей. 🚑 Болезнь этого дня может быть серьезной и затяжной, отнеситесь ответственно к ее лечению. 🍀 Попасть под дождь - знак разоблачения тайн. Разбить посуду с водой - к деньгам. Испортилась обувь - обман, предательство. 🛏 Сегодня - вещие сны. Видеть грибы - к здоровью и укреплению имущества; рыбу - к удаче; птиц - к хорошему известию. Есть ягоды и фрукты - знак хороших знакомств. Плавать во сне - освобождение от зависимости. 🍽 Полезны: молочные продукты, соки с мякотью, овощные соки, ягоды, тыква. Не рекомендуется алкоголь. 👗👠 Благоприятны серо-зеленая и голубая гаммы цветов. Откажитесь от ярких цветов, особенно красного. #ПавелГлоба #АстрологическийИнститутПавлаГлобы #Institut_Pavla_Globy #астрология #институтастрологии #астрологмосква #гороскоп #школаастрологии #обучениеастрологии #астролог #самопознание #школаглобы #авестийскаяшколаастрологии #авестийскаяастрология #астропрогноз #сентябрь2020 #астрологияонлайн #сонник #прогнознакаждыйдень

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Глоба дав застереження для всіх знаків Зодіаку - гарний час для навчання, але небажане для будь-яких сновидінь.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що астролог Глоба попередив знаки Зодіаку про вирішальний день.

Також портал "Знай.ua" писав, що Глоба показав, як зірки вплинуть на всі знаки зодіаку.