У селі під Мелітополем коноплю вирощували в елітних умовах - теплиці з поливом, опаленням, охороною і відеоспостереженням. Не кожна господинят так помідори вирощує. Елітну наркоторговку, яка займалася вирощуванням і збутом елітних сортів канабісу, вивели на чисту воду.

Читайте Знай в Google News!

Про знахідку повідомили співробітники Служби безпеки України в Запорізькій області, йдейться у повідомленні Нацполіції.

За даними попереднього слідства, протиправний бізнес організувала мешканка села Вознесенка Мелітопольського району. У власному домогосподарстві вона облаштувала теплицю, яка перебувала під цілодобовим відеоспостереженням та охороною. Плантація була обладнана системою освітлення, обігріву та крапельного зрошення. Наркотики зловмисниця збувала на території області.

Популярні новини зараз
Пенсія злетить на 20%: українцям приготували нові надбавки - кого торкнеться Школи на межі: директорка розповіла про загрозливу тенденцію Терміни обмежені: що потрібно зробити пенсіонерам, щоб не втратити гроші Останні копійки відберуть: Ощадбанк змінив правила зняття готівки для пенсіонерів
Показати ще

Під час обшуків за місцем проживання фігурантки справи правоохоронці виявили майже 40 кущів конопель. За оперативними даними, вартість врожаю з плантації становить майже 2.5 мільйона гривень за цінами чорного ринку.

Проти 35-річної жінки відкрили кримінальне провадження - за ст. 310 (посів або вирощування снодійного маку або конопель) Кримінального кодексу України. Тривають експертизи.

Заходи з протидії наркоторгівлі проводилися спільно з ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, під Кропивницьким копи виявили тисячу кущів лютої отрути.

Як повідомляв Знай. ua, на Одещині випадково виявили плантацію конопель на 40 мільйонів.

Також Знай. ua писав, що розбився літак з півтонною "білого снігу", на суму $57 млн.