У новому рейтингу щастя українців показано, наскільки нація щаслива. Згідно рейтингу, опублікованому в 2020 році, 35% українців володіють високим рівнем щастя, 36% - середнім рівнем, 15% - нижче середнього, у 3% низький рівень щастя, а 11% не змогли визначитись.

Читайте Знай в Google News!

Незважаючи на важку ситуацію в Україні, громадяни, в середньому, відчувають себе щасливо. Кожен третій українець достатньо щасливий. Опитування показало, що гроші найменше роблять щасливими наших людей. Напевно це пов'язано з тим, що їх завжди не вистачає.

Україну обігнала вже не лише Росія, але і Білорусь, а найближчими "сусідами" в рейтингу виявилися Намібія(122) і Ліберія(124).

Популярні новини зараз
В Україні водіїв авто без техогляду почали арештовувати: що можна просити в суді Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Також, значну частину дослідження складають результати опитувань громадської думки жителів різних країн про те, наскільки щасливими вони себе почувають, які проводить Міжнародний дослідницький центр Геллапа (Gallup International), що пропонують респондентам в кожній країні оцінити своє відчуття щастя за спеціальною шкалою.

Київ, скріншот з відео
Київ, скріншот з відео

У публікації наводяться приклади, які ілюструють, що Україна має багаті поклади корисних копалин, потужний Агропромисловий комплекс і величезний людський капітал.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше як відрізняються доходи і ціни в Україні та Європі: ви будете здивовані

Як повідомляє портал Знай, українці визнані найнещаснішою нацією Європи - гірше ніж в Африці.

Також портал Знай писав, про приплив енергії у Овнів, здійснення бажань у Близнюків: гороскоп на тиждень 5-11 жовтня.