На сторінці астрологічного інституту Павла Глоби в соцмережі Instagram опублікували прогноз на сьогодні, 16 жовтня. Дізнайтеся, до чого готується в цей день, від чого краще відмовитися, і що надіти.

Читайте Знай в Google News!

Результат великих справ часто залежить від дрібниць. (Лівія)

16 жовтня

💌 Якщо ви вирішили почати щось важливе, поставтеся до цього дуже серйозно і не замишляйте нічого худого. Сьогодні рекомендується прибирання будинку, дотримання посту і строгість в бажаннях. Корисно посидіти біля багаття, каміна, медитуючи на вогонь.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу виявилася Трояндою з "Маски", українці не вірять очам: "Коли здогадалися?"

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще

🚑 Хвороба, що виникла в цей день, може бути наслідком негативної енергії і результатом зняття захисту.

🍀 Зупинилися годинник-знак закінчення поганого періоду у Вашому житті. А ось якщо годинник розбився – це знак нещастя. Розбився посуд-знак сварок з близькими людьми. Зіпсувався одяг - до звільнення від перешкод.

🛏 Збувається тільки той сон, після якого ви несподівано прокинетеся і запам'ятайте його до кінця, але обов'язково яскравий. Кращим в цей день вважається сон, в якому ви бачите Дзеркала або себе в дзеркалі – це знак очищення і позбавлення від нещасть.

🍽 Корисні: кисле молоко, кефір, сир, йогурти, молоко. Не рекомендується вино і пиво.

👗 👠 В цей день сприятливі будь-які кольори одягу, за винятком чорного кольору.

View this post on Instagram

Исход крупных дел часто зависит от мелочей. (Ливий) 16 октября 💌 Если вы решили начать что-то важное, отнеситесь к этому очень серьезно и не замышляйте ничего худого. Сегодня рекомендуется уборка дома, соблюдение поста и строгость в желаниях. Полезно посидеть у костра, камина, медитируя на огонь. 🚑 Болезнь, возникшая в этот день, может быть следствием негативной энергии и результатом снятия защиты. 🍀 Остановились часы - знак окончания дурного периода в вашей жизни. А вот если часы разбились - это знак несчастья. Разбилась посуда - знак ссор с близкими людьми. Испортилась одежда - к освобождению от препятствий. 🛏 Сбывается только тот сон, после которого вы неожиданно проснетесь и запомните его до конца, но обязательно яркий. Лучшим в этот день считается сон, в котором вы видите зеркала или себя в зеркале - это знак очищения и избавления от несчастий. 🍽 Полезны: простокваша, кефир, творог, йогурты, молоко. Не рекомендуется вино и пиво. 👗👠 В этот день благоприятны любые цвета одежды, за исключением черного цвета.

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Глоба дав застереження для всіх знаків Зодіаку - гарний час для навчання, але небажане для будь-яких сновидінь.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що астролог Глоба попередив знаки Зодіаку про вирішальний день.

Також портал "Знай.ua" писав, що Глоба показав, як зірки вплинуть на всі знаки зодіаку.