Україна-православна країна, і віруючих у нас дуже багато. Причому релігійні в нашій країні не тільки пенсіонери, а й багато працюючих людей. Тому молитви актуальні не тільки у вихідні, але і в будні дні. Молитися можна завжди-по дорозі на роботу, безпосередньо на робочому місці, перед важливими заходами. Молитви забезпечать вам душевний спокій під час виконання стандартних завдань.

Молитва, фото: Getty Images
Молитва, фото: Getty Images

Конкретних молитов для буднього дня і вирішення робочих завдань немає, тому ви можете звернутися до Бога тими словами, які у вас на душі. Наприклад, якщо ви їдете на роботу або з роботи, попросіть Господа про вдалу дорогу, щоб уберіг вас від проблем по дорозі в офіс або додому.

Якщо ж Ви вже прибули до робочого місця, перед початком роботи обов'язково попросіть Бога про те, щоб ваш день пройшов вдало і без пригод. Також можна помолитися і в обідню перерву.

Молитва в робочі дні дуже корисна. Вона допомагає заспокоїти нерви і привести в порядок думки, Скинути камінь з душі і вселити надію в те, що все буде добре. Ви будете спокійніше ставитися до проблем, а відвідувачі і начальники не будуть так сильно дратувати вас.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

Аліна Гросу показала, як змінилася з дитинства і школи: подорослішала в 13 років

Молитва про зцілення від хвороби: сильні слова, які вилікують від недуги

Показати ще

Нагадаємо, що змучених пандемією українців змусять молитися онлайн

Як повідомляв портал "Знай.ua", священик-качок вирішив балотуватися на вибори, але його жорстко покарали

Також, "Знай.ua" писав, що церкви переконують, що молитва сильніша за вірус