На сторінці астрологічного інституту Павла Глоби в соцмережі Instagram опублікували прогноз на сьогодні, 4 листопада. Дізнайтеся, до чого готується в цей день, від чого краще відмовитися, і що надіти.

Читайте Знай в Google News!

Трави висихають - коріння залишається. (Народна мудрість)

4 листопада

💌 День хороший для будь-яких земних справ, чому сприяє Сонце в Королівському градусі, але постарайтеся захистити себе від людей підступних і хитрих. Також це один із днів пам'яті предків, коли корисними будуть приємні спогади про близьких людей, які жили раніше на цій землі.

Популярні новини зараз
Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів "Відкосити тепер не вдасться": з 1 червня запрацюють жорсткі правила мобілізації
Показати ще

🚑 Хвороба цього дня може бути важкою, прихованою, лікувати її треба відразу ж. Не перевантажуйте руки і плечі.

🍀 Добре, якщо сонце сходить в серпанку - предки захищають вас. Знайти кільце або перстень – до виконання бажання. Тріскаються скляні предмети - знак руйнування сім'ї.

🛏 Віщі сни, збуваються не скоро. Побачити дерева і квіти – на щастя, любові і несподіваних придбань. Бачити фрукти, овочі – знак втрат. Пити вино-до звинувачення.

🍽 Добре їсти кашу з родзинками, будь-які молочні каші, побільше рослинної їжі і зелені.

👗 👠 Сьогодні віддайте перевагу зелені тони, відмовтеся від жовтого, оранжевого і чорного кольорів.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.