Президент України Володимир Зеленський видав Указ, згідно з яким структура Офісу президента зазнала певних змін. Зокрема, була скасована посада першого заступника.

Ця посада повністю скорочується, і більше в штатному розкладі адміністрації глави держави її більше не буде. Відповідний указ № 484 був підписаний Володимиром Зеленським 4 листопада 2020 року.

Крім того, було внесено ще ряд змін до структури офісу. Особливо, в штатному розкладі більше немає посад помічників президента. Крім того, Директорат з питань децентралізації та регіональної політики був перетворений в Директорат регіональної політики.

Володимир Зеленський, фото: сайт президента
Володимир Зеленський, фото: сайт президента

Директорат державного протоколу і церемоніалу був перетворений в Службу державного протоколу і церемоніалу.

Популярні новини зараз
Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Крім того, в структурі офісу президента з'явився новий підрозділ, який отримав назву: "Служба моніторингу та управління ризиками". Указ набув чинності з моменту його підписання президентом.

Нагадавши, у МОЗ попередили про похибку тестів на Covid-19.

Як повідомляв Знай.ua, застуда, грип або коронавірус, українцям показали шпаргалку з головними симптомами.

Також Знай.ua писав, що робити, якщо у мене діагностували COVID-19, лікар все розклав по поличках.