Государственный банк ПриватБанк обвинили в том, что он допускает большие операции по кредитным картам ночью без подтверждения самого клиента и не несет никакой ответственности за потерянные деньги. Об этом стало известно благодаря сообщению недовольного клиента банка с названием "где ваша служба безопасности" на портале Minfin в разделе для отзывов.

"6.07.2020 року вранці об 7:45 я зайшовши в прива24 і перевіряючи свої рахунки побачив що з моєї кредитної карти зникли кредитні кошти а саме близько 45000грн, гроші почали викрадати з 4:00 тобто коли я спав і при цьому всьому ніяких смс і підтверджень з кодами про рух коштів ненадходило! Після чого я звернувся на 3700 і повідомив що я ніяких операцій не проводив по переводу кредитних коштів і сказав щоб кредитну карту заблокували та прийняли заяву про шахрайські дії щодо кредитних коштів, а також на їх повернення, хоча до цього моменту всі кошти вже були переведені невідомою особою в невідомому мені напрямку", - описывает мужчина свою ситуацию.

ПриватБанк, фото delo.ua
ПриватБанк, фото delo.ua

Клиент банка подчеркнул, что он никогда никому не разглашал конфиденциальную информацию и не терял ни телефон, ни кредитную карту.

"Після звернення на 3700 для заблокування і повернення кредитних коштів я звернувся до найближчого відділення приват банку в службу безпеки на що там відповіли що викрадені кошти це не їхня проблема а моя, після чого я подав заявку на 3700 в службу безпеки приват банку що розібрались в моїй справі! В подальшому в цей же день звичайно звернувся у поліцію з заявою про шахрайство і викрадення коштів, тобто зреагував оперативно і зробив все що від мене залежно", - возмущается мужчина.

Популярные статьи сейчас
Добровольный визит в ТЦК может не спасти от штрафа: и трое детей не помогли Гороскоп на неделю 15-21 июля для всех знаков Зодиака: исполнение желаний Рыб, отсутствие связи Скорпионов и радость Раков Мужчинам могут дать больше времени на ТЦК: нардеп считает, что это необходимо Украинцы не могут воспользоваться преимуществами двухзонных счетчиков: почему нет обещанной экономии
Показать еще

По словам клиента сейчас идет следствие, однако банк отказывается возвращать украденные деньги и даже не заморозили кредит, то есть будут насчитываться проценты.

"Навіть при тому що у телефонному режимі спілкуючись з службою безпеки вони сказали що мене визнали потерпілим, але тоді чому всі відповідальність вони хочуть покласти на мене коли я ні в чому не винен! Спілкуючись і оббиваючи пороги я тільки чую одне це їхні дурні повторювальні завчені фрази і більше нічого! Питання навіщо такий банк у якого ніякої безпеки і ніякої гарантій збереження власних чи кредитних коштів!", - негодует клиент.

При этом в банке утверждают, что не имеют возможности вернуть деньги, так как они ушли в другой банк.

"Рекомендуємо звернутися до підтримки банку отримувача та проінформувати, що зтикнулися з шахрайством. Ми певні, що банк емітент картки, як і ми, дотримується політики нульової терпимості до шахрайства і всіляко допоможе за вашим зверненням владнати ситуацію з отримувачем. Вкотре нагадуємо, для того, щоб убезпечити себе від шахрайства, в жодному разі не передавайте персональні дані третім особам", - прокомментировали в банке.

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное

Напомним, в Днепре толпа пенсионеров взяла штурмом ПриватБанк, что происходит.

Как сообщал Знай. ua, "ПриватБанк" загнал пенсионеров в глухой угол, карточки оказались непростыми.

Также Знай. ua писал, что в ПриватБанке забирают деньги на кредит без согласия.