Заражена бубонною чумою білка була виявлена в штаті Колорадо. Про це у вівторок повідомив телеканал ABC з посиланням на заяву органів охорони здоров'я округу Джефферсон.

Про це повідомляє Голос Америки.

У заяві йдеться, що білка, виявлена в суботу, стала першою твариною на території округу, у якої було діагностовано чуму.

У вівторок, 14 липня, представник департаменту охорони здоров'я округу Джефферсон сказав в інтерв'ю CBS News, що на території міста Моррісон було помічено, щонайменше, 15 мертвих білок. Один з трупів був протестований на чуму, аналізи виявилися позитивними, і передбачається, що решта білки також загинули від бубонної чуми.

"Чума – це інфекційне захворювання, що викликається бактерією Yersinia pestis, і нею можуть заразитися люди і домашні тварини в разі, якщо не будуть вжиті належні заходи безпеки", – йдеться в заяві влади округу Джефферсон.

Популярні новини зараз
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Може хтось ще пам'ятає, як буквально за пару місяців до пандемії корона вірусу на американській митниці була конфіскована, партія пакетів китайського виробництва з висушеними кажанами для snack food не для тварин не то для людей. Все це підозріло як і статті у Китаї виявлені нові захворювання. Може нас готують до нової епідемії якраз перед виборами?

Бубонна чума вражає гризунів, а її традиційним переносником від тварини є блохи. Саме з бубонною чумою пов'язують руйнівні епідемії "Чорної смерті", що спустошили Європу у Середньовіччя.

Бубонна чума, фото: youtube
Бубонна чума, фото: youtube

Після зараження, людина також стає переносником хвороби, особливо у випадку розвитку легеневої форми захворювання.

Особливість бубонної чуми - висока летальність, яка може сягати 30-60 відсотків від випадків захворювання. Однак оскільки інфекційний агент бубонної чуми має бактеріальну природу, винайдення антибіотиків значно сприяло розробці ефективних лікувальних методів.

За даними МОЗ Монголії, раніше два брати з аймака Ховд з'їли м'ясо бабака і заразилися бубонною чумою. Тоді було встановлено 146 осіб прямого контакту і 504 осіб непрямого контакту з інфікованими.

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, МОЗ однією картинкою показав українцям "пляжні" правила на літо 2020.

Як повідомляв Знай. ua, у Черкасах від Covіd-19 помер хірург — життя його брата коронавірус забрав у Львові.