Столиця України потрапила в "зелену" зону епідемічної небезпеки, так як показники не перевищували прийняті норми протягом 5 днів поспіль.
Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на ранковому брифінгу 1 серпня.

У журналістів виникло питання, щодо визначення більшості українських областей в “зелену зону” і навіть Київ, який за останній час є лідером по приросту нових випадків захворювання нарівні зі Львовом.

Віктор Ляшко відповів, що в Україні відтепер існує чотири зони: червона, помаранчева, жовта і зелена. Тому якщо область або окремо взятий регіон за останні п'ять днів не перевищує який-небудь з показників — він продовжує залишатися в зеленій зоні. Але як тільки буде помічено, що за період п'яти днів було перевищення по одному з показників — область буде поділена на адміністративно-територіальні одиниці і буде оцінюватися в структурі захворюваності, щоб у кінцевому підсумку визначити зони, за яким будуть введені додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

Ляшко заявив: “Київ сьогодні, якщо подивитися динаміку кількості перевищень за останні 10 днів, не має перевищення 5 днів поспіль з національних показниках. Як тільки у нього буде 5 днів поспіль перевищення, він відразу буде оцінений епідеміологами, – прораховані формули, – і буде винесено питання про впровадження додаткових протиепідемічних заходів шляхом встановлення відповідної колірної зони на національну комісії ТЕБ та НС".

Популярні новини зараз

На Львівщині повзуча тварюка відправила жінку на лікарняне ліжко - вп'ялася зубами прямо в п'яту

Українці підняли на вуха Зеленського і всю владу через нові гроші: "Не можна відрізнити"

Нехай не молоді, зате щасливі — "Лісапетний Батальйон" відгуляв весілля солістки

Працюючих пенсіонерів штрафуватимуть? У ПФУ пояснили ситуацію з виплатами

Показати ще

Влада Луцька і Тернополя відмовляються посилювати карантин, в ході якого повинен бути зупинений громадський транспорт і закриті громадські заклади.

Згідно нововведенним правилами, адаптивний карантин дає можливість виділити окремі міста і певні райони областей в одну із зон, якщо загальний показник області буде погіршуватися протягом п'яти днів поспіль.

Послаблення обмежень буде можливо при триденному поліпшенні показників без перевищення норми, які полягають у рівні тестування, динаміки поширення COVID-19 і заповнювання лікарняних ліжок.

Нагадаємо, коли почнеться навчальний рік 2020 і що говорять у Кабміні.

Як повідомляв "Знай.uа", МОЗ розгорне другу хвилю лікарень через нового піку епідемії.

Знай.uа писав, що Комаровський попередив про небезпеку гепатиту.