Анастасія Зінченко, яка застрягла на карантині в Ухані через собаку, по поверненню в Україну розмістила в Instagram фото зі своїм нареченим – головою Держміграційної служби Максимом Соколюком, а він написав подробиці несподіваного роману.

За даними декларації чиновника за 2019 рік, Соколюк перебуває у шлюбі з Юлією Соколюк і виховує двох дітей. Також дружина держслужбовця володіє половиною квартири в Києві. Пізніше Соколюк уточнив, що подав на розлучення з колишньою дружиною і з серпня вже не перебуває в шлюбі.

Але з посту глави ДМС випливає, що на момент знайомства з Настею Соколюк все ще був одружений.

View this post on Instagram

Все почалось 20022020 (як багато цифр 0 та 2), з мого телефонного телефонного дзвінка в 10.42, майже 7 місяців тому. Магія цифр 30353426114181994. Розгадати цей ребус не зміг ніхто - прості GPS кооодинати, міста Ухань, Китай : 30°35'34.26” 114°18'19.94” . Це був дзвінок дівчині, яку не евакуювали в Україну, з питанням що і чому так відбулось. З’ясування цього питання, допомога в вирішенні проблем та планування повернення до дому в Україну, перейшло з часом в особисте спілкування. Багато спільного, однакові погляди на життя та відношення до подій. Особиста зустріч в кінці квітня, після повернення в Україну., яка продовжила наше знайомство. Коротке, практично офіційне вітання - «Привіт. Вітаю». І 800 км дороги, по час якої - місцями досить важка розмова о подіях життя і бажаннях. І поступки, які давали можливість все залишити все як є, і нічого, не змінювати в житті кожного. Виконання обіцянки, данної на початку спілкування. Чашка кави. Прощання, яке давало надію, але нічого більшого. Я залишив лист, в якому пояснив свої думки та почуття. Та за декілька годин отримав телефонний дзвінок з довгою, дуже не простою розмовою. Я повернувся через два дні, і ми разом зробили ремонт на кухні. За декілька тижнів я запропонував переїхати до Києва. Ми разом не розуміємо, що це було, як так відбулося та зірки зійшлися на небі, але це кохання, і ми щасливі. Моє кохання і душа @nastyazinchenko_

A post shared by Максим Соколюк (@maxim.sokoliuk) on

Популярні новини зараз

З пенсій українців можуть відрахувати до 50% від загальної суми: нюанси стягнення

Львівщина оплакує смерть студента-медика, усе через помилку лікарів: "Ще жити й жити хлопцю"

На Прикарпатті виявили "базу" катів Сталіна, видовище не для слабкодухих: "Трупи складали штабелями і..."

Зірка "Лісапетного батальйону" повідала про боротьбу з онкологією: "Немає жодної надії"

Показати ще

Потім блогер Анатолій Шарій у своєму Telegram-каналі розповів, що Зінченко не зовсім модель. Виявилося, що в Китаї дівчина займалася "танцями го-го". Раніше, як пишуть її колеги по зайнятості, "працювала" в Туреччині.

Настя Зінченко, фото з соцмереж
Настя Зінченко, фото з соцмереж

"Залишити остогидлу сім'ю заради повії з Китаю – чим вам не роман Толстого?! Прощення, очищення вкраденим баблом і переродження в люблячу дружину, що змінює вкрай рідко.

А я зміг би так?! Ні. Нікчемність, я не можу переступити через дурні догми. А він зміг. Плюс - виставити це все на огляд. Написати цілий роман. Розповісти всім, що розлучаєшся. Кажуть, чоловіки іноді думають членом. Українські чиновники вміють навіть жопою.

Настя Зінченко, фото з соцмереж
Настя Зінченко, фото з соцмереж

Настя Зінченко, фото з соцмереж
Настя Зінченко, фото з соцмереж

Ще раз нагадаю, хто забув - цю курку витягали з Китаю, в подяку курка написала гидот і бруду, коли люди почали протестувати проти побиття радикалами. Працювала в Ухані "в танцях го-го", - написав блогер.

У червні Зінченко в своєму Instagram критикувала акцію Шарія, за що він в грубій формі звернувся до дівчини на своєму каналі, обізвавши її "куркою" і "шл*ндрою".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, як Настя з собачкою розбила сім'ю глави міграційної служби України.

Як повідомляв портал Знай.uа, дружина глави міграційної служби вперше прокоментувала його роман з "Настею з собачкою".

Також портал Знай.uа писав, що українка з собачкою показала важкий шлях з Уханю додому.