Один з найпопулярніших астрологів Павло Глоба не тільки ділиться інформацією з журналістами для рубрик "Гороскоп", але і є досить активним користувачам соціальних мереж, де безпосередньо розповідає своїм передплатникам різні поради та підказки. Павло Глоба розповів, що потрібно знати про новий день, понеділок, 28 вересня.

Читайте Знай в Google News!

Павло Глоба розповів, що 28 вересня стане сприятливим часом для згладжування конфліктів і сварок і найкраще новий день, початок тижня присвятити сім'ї і дому. Крім того, є прекрасним часом для медитацій і інтуїтивних прозрінь.

"хвороба цього дня швидко піде, але в майбутньому може періодично повторюватися. Якщо вас облаяла собака - до неприємностей. Несподівано потрапити під дощ - на щастя і удачі. Знайти осколок дзеркала - до прояснення заплутаної ситуації. Сьогодні-віщі сни. Добре бачити тварин і птахів. Плавати - до звільнення від хвороби. Приміряти новий одяг уві сні - до багатства і зміцненню сім'ї, для жінок-до вагітності. Добре пити ключову воду. Можна дозволити собі келишок білого вина. Віддайте перевагу легкій їжі і відмовтеся від горіхів і меду", - стверджує Глоба.

View this post on Instagram

Тот дом хорош, где хороши обитатели. (Джордж Герберт) 28 сентября 💌 Благоприятное время для сглаживания ссор и конфликтов. Лучше всего посвятить себя семье и дому. Хорошее время для медитаций и интуитивных прозрений. 🚑 Болезнь этого дня быстро уйдет, но в будущем может переодически повторяться. 🍀 Если вас облаяла собака - к неприятностям. Неожиданно попасть под дождь - к счастью и удаче. Найти осколок зеркала - к прояснению запутанной ситуации. 🛏 Сегодня - вещие сны. Хорошо видеть животных и птиц. Плавать - к освобождению от болезни. Примерять новую одежду во сне - к богатству и укреплению семьи, для женщин - к беременности. 🍽 Хорошо пить ключевую воду. Можно позволить себе бокальчик белого вина. Предпочтите легкую еду и откажитесь от орехов и меда. 👗👠 Благоприятны синий и серебристый цвета. Откажитесь от желтого и оранжевого. #ПавелГлоба #АстрологическийИнститутПавлаГлобы #Institut_Pavla_Globy #астрология #институтастрологии #астрологмосква #гороскоп #школаастрологии #обучениеастрологии #астролог #самопознание #школаглобы #авестийскаяшколаастрологии #авестийскаяастрология #астропрогноз #сентябрь2020 #астрологияонлайн #сонник #прогнознакаждыйдень

Популярні новини зараз

Донька Сумської Паперна похвалилася розкішною фігурою в крихітних шортах: "Це вогонь"

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Показати ще

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

За кольорами даного дня Глоба стверджує, що сприятливі синій і сріблястий кольори. Відмовтеся від жовтого і оранжевого.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, прогноз погоди на зиму і осінь в Україні приголомшив, замість снігу дощі і "бабине літо".

Як повідомляв Знай. ua, у Нью-Йорку епічно закінчать 2020 рік, підготовка до апокаліпсису в розпалі.

Також Знай. ua писав, що вчені знайшли зв'язок між глобальним потепління і споживанням електрики.