Вперше ідею змінити процедуру видачі автомобільних номерів в Україні почали обговорювати ще у 2014 році. Однак така ініціатива має один важливий мінус, оскільки загрожує подорожчанням автономерів.

Читайте Знай в Google News!

Автоюрист Володимир Караваєв пояснив, що небезпека різкого подорожчання автономерів залежить від підзаконного акту, який може з'явитися до цього закону.

Сервісний центр МВС, скріншот: YouTube
Сервісний центр МВС, скріншот: YouTube

"У нас держава щорічно витрачає на закупівлю номерних знаків кілька мільйонів. І часто бувають ситуації, коли підрядники не встигають, і є перебої з наявністю номерних знаків. Тому те, що зробили - це вже правильний крок", - пояснив він. Володимир Караваєв

Популярні новини зараз

Тіна Кароль показала розваги з неідеальною фігурою: "Як песика"

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Син Кернеса показав секретні фото батька з красунею-дружиною: "Американська мрія"

Показати ще

Він також зауважив, що на цей час є близько 10 фірм, які можуть виготовляти номерні знаки. І, якщо не буде монополії, то ціна може виявитися навіть нижчою чинної, оскільки водій буде звертатися туди, де це буде зробити дешевше.

"Згідно з документом, контроль за діями підприємств, які будуть випускати автономери, буде здійснювати МВС. І якщо в цей механізм контролю будуть закладені корупційні складові - наприклад, якщо хтось захоче мати відкат з кожного номерного знака або ж у виготовленні зможуть брати участь тільки певні фірми - то це створить ризик підвищення вартості ", - розповів Караваєв. Володимир Караваєв

Сервісний центр МВС, фото: кадр з відео
Сервісний центр МВС, фото: кадр з відео