В Україні з 1 липня збільшать пенсії і соцвиплати — хто потрапив в число щасливчиків

В Україні з 1 липня планують підвищити мінімальний прожитковий мінімум до 2118 гривень. Завдяки цьому у деяких категорій пенсіонерів зросте пенсія. Крім того, збільшаться соцвиплати.

В Україні визначились, як боротися з боржниками комуналки

В Україні мають намір боротися з боржниками, які не сплачують за комунальні послуги. Законопроект №3613, передбачає реструктуризацію боргів, а також посилення штрафних санкцій для українців.

Зокрема, в законі зазначено, що боржників можуть не випустити за кордон, позбавити права користуватися транспортним засобом,  а на нерухомість боржника може бути накладено стягнення.

Популярні новини зараз

Порошенко зламав камеру оператора біля суду - простягнув руку і....

Головне за ніч — Зеленського будуть судити, мордобій в автобусі через маски, СБУ спіймала куратора "ДНР"

Українцям можуть дозволити виходити на пенсію раніше: кого запишуть в щасливчики

Юна франківчанка втекла до лісу після сварки з мамою - плакала та обіймала дерева

Показати ще

Європа оновила список країн, яким відкриють кордони — чого чекати українцям з 1 липня

України немає в оновленому списку країн, для яких ЄС рекомендує відкривати кордони з липня. Проте нашу державу не внесли й до "червоного" списку країн.

Іран видав ордер на арешт Трампа і запросив допомогу Інтерполу

Прокуратура Ірану висунула звинувачення президенту США Дональду Трампа в зв'язку з вбивством генерала Касема Сулеймані та видала ордер на його арешт. Іран також звернувся в Інтерпол з проханням оголосити Трампа в міжнародний розшук з "червоною карткою" і пообіцяв продовжити кримінальне переслідування, навіть коли той піде з посади президента США.

Радіоактивний вітер несеться по Європі - під загрозою Фінляндія, Швеція, Естонія, Латвія і частина Данії

У Європі спостерігачі помітили підвищений рівень радіації на кордоні з Росією. Радіоактивний вітер з Росії може бути свідченням того, що існують пошкодження на атомній електростанції. Таку заяву зробили в ряді європейських країн, показавши на картах напрямки вітру і зону забруднення.