Відомий астролог Павло Глоба дав поради на сьогодні, 21 вересня, для всіх Знаків Зодіаку. "Зміни - це незмінність в мінливих обставинах. (Семюел Батлер)", дав настанову астролог. У цей день він радить лікувати зуби і прислухатись до попереджень. Відповідний допис з'явився на сторінці Астрологічний інститут Павла Глоби в Іnstagram

Читайте Знай в Google News!

За словами Павла Глоби сьогодні, 21 вересня, для людей вольових і цілеспрямованих день хороший для вибору єдиного життєвого напрямку, сприятливий для активних змін. Корисно займатися ремеслами, облагороджуючи навколишній світ.

Гороскоп, фото pxhere
Гороскоп, фото pxhere

Популярні новини зараз

Українців попередили про плани стихії на осінь і зиму: "Готуйтеся до спеки"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Тернопільський парк заполонили чорні змії - люди не перешкода

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Показати ще

Павло Глоба попередив, що хвороба, яка виникла в цей день, говорить про забрудненість вашого організму. Можна лікувати зуби.

Якщо в цей день рветься взуття - це попередження про вашу беззахисність. Забруднитися - до матеріального неблагополуччя. Побачити велику кількість птахів - знак багатства і допомоги у важку хвилину. Доброю прикметою вважається ненавмисно пролите молоко, випадково знайдені дитячі іграшки.

Щодо сновидінь, то на яскраві сни можна не звертати жодної уваги. Приймати їжу, особливо хліб - до багатства. Блискавка, вогонь - до великих неприємностей.

Корисна їжа у цей день -  солодка каша з рису, пшона і родзинок, приготована на воді. Добре готувати страви з буряка. Сьогодні можна їсти побільше хлібобулочних виробів. Не рекомендується вживати в їжу м'ясо.

Сьогодні, 21 вересня, сприятливі пастельні тони. Відмовтеся від яскравих кольорів. Добре носити прикраси та вироби з міді.

View this post on Instagram

Перемены - это неизменность в меняющихся обстоятельствах. (Сэмюэл Батлер) 21 сентября 💌 Для людей волевых и целеустремленных день хорош для выбора единого жизненного направления, благоприятен для активных перемен. Полезно заниматься ремеслами, облагораживая окружающий мир. 🚑 Возникшая сегодня болезнь говорит о загрязненности вашего организма. Можно лечить зубы. 🍀 Если в этот день рвется обувь - это предупреждение о вашей беззащитности. Испачкаться - к материальному неблагополучию. Увидеть большое количество птиц - знак богатства и помощи в трудную минуту. Хорошей приметой считается нечаянно пролитое молоко, случайно найденные детские игрушки. 🛏 На яркие сны можно не обращать никакого внимания. Принимать пищу, особенно хлеб - к богатству. Молния, огонь - к большим неприятностям. 🍽 Полезна сладкая каша из риса, пшена и изюма, приготовленная на воде. Хорошо готовить блюда из свеклы. Сегодня можно есть побольше хлебобулочных изделий. Не рекомендуется употреблять в пищу мясо. 👗👠 Благоприятны пастельные тона. Откажитесь от ярких цветов. Хорошо носить украшения и изделия из меди. #ПавелГлоба #АстрологическийИнститутПавлаГлобы #Institut_Pavla_Globy #астрология #институтастрологии #астрологмосква #гороскоп #школаастрологии #обучениеастрологии #астролог #самопознание #школаглобы #авестийскаяшколаастрологии #авестийскаяастрология #астропрогноз #сентябрь2020 #астрологияонлайн #сонник #прогнознакаждыйдень

A post shared by АИ Павла Глобы (@institut_pavla_globy) on

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, грайливий настрій у Левів, яскравий день для Дів: гороскоп на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку

Як повідомляв портал "Знай.ua", Тельці додадуть барв, Терези піддадуться почуттям — любовний гороскоп на 14 вересня для всіх знаків Зодіаку

Також "Знай.ua" писав, що таро гороскоп на жовтень: насичена робота та зміни принесе середина осені